Bordslampa

861796

BORDSLAMPA, 1950-tal, märkt MA, böjlig, pulverlackerad i brunrött, höjd ca 40

Slitage, funktionen garanteras ej

Belysning, Bordslampor

Hylla 6

Bordslampa

Budhistorik (7 bud)
6689600
600
6688801
550
6688675
500
6687137
450
6686567

Slutpris SEK:
600
63 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.