Bordslampa

861794

BORDSLAMPA, Tyskland, Helo, 1950/60-tal, 1 ljuspunkt, vridbar skärm, mässing, fot i järn, lackerad inuti, höjd ca 39 cm

Slitage, funktionen garanteras ej

Belysning, Bordslampor

Hylla 6

Bordslampa

Budhistorik (19 bud)
6687744
1 900
6686060
1 800
6686059
1 700
6682268
1 600
6682267

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.