Ulrika Hydman Vallien litografi

861782

ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Figurkomposition, signerad Ulrica HV, numrerad 32/380, färglitografi, bildyta ca 30,5x40,5 cm

Fack 37

Budhistorik (10 bud)
6673109
750
6673240
700
6673109
650
6672031
600
6671920
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.