Fat Kina 1700-tal

861780

FAT, 2 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått, längd ca 26-27 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 5

Fat Kina 1700-tal

Budhistorik (15 bud)
6680862
6680520
6680861
6680520
1 900
6677476
1 800

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.