Carl Luthander oljemålning

861778

CARL LUTHANDER (1879-1967): Stockholmsvy med Münchenbryggeriet iförgrunden, signerad Luthander, olja på duk, ca 50x55 cm

Något lös i duken

Tavelvagn 1

Carl Luthander oljemålning

Budhistorik (17 bud)
6674886
1 800
6674622
1 700
6674622
1 600
6674039
6674621
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.