Meissen fat

861776

FAT, Meissen, 1900-tal, porslin, polykrom och förgylld dekor på blå fond, diameter 31 cm.

Keramik/Porslin

Södra kajen 14, Helsingfors

Meissen fat

Budhistorik (19 bud)
Bud EUR
6677789
340
6673906
320
6673906
260
6676878
240
6673906
220

Slutpris EUR:
340
3 549 SEK, 399 USD
Utropspris EUR: