Dora Wahlroos oljemålning

861775

DORA WAHLROOS (1870-1947) damen med medaljongen, signerad, olja på duk, 81x65 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Dora Wahlroos oljemålning

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
6674564
50
6674563
30

Slutpris EUR:
50
522 SEK, 59 USD
Utropspris EUR: