Dekorationssvärd

861774

DEKORATIONSSVÄRD samt DOLK, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, svärdens längd ca 93 cm

Slitage

Vapen/Medaljer

Dekorationssvärd

Budhistorik (5 bud)
6687944
6690210
950
6687944
6681168
6675820

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.