Fat Kina 1700-tal

861773

FAT, 3 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), varierande dekor i underglasyrblått, längd ca 25 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 5

Fat Kina 1700-tal

Budhistorik (9 bud)
6677452
6680373
2 800
6677452
2 400
6670873
1 800
6670872
1 300

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.