Olli Seppänen oljemålning

861772

OLLI SEPPÄNEN (1921-1968) "Neittävä om natten, signerad samt daterad 1948, olja på dukpannå, 46x59 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Olli Seppänen oljemålning

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
6666632
45
6666471
40
6662852
30

Slutpris EUR:
45
470 SEK, 53 USD
Utropspris EUR:
200