Sture Johannesson Fishelangelo Konst

861771

STURE JOHANNESSON (1935-2018), "Fishelangelo" signerad Sture J, nr 34/75, serigrafi, ca 135x94 cm

Mindre repor, veck

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (16 bud)
6673665
6673660
1 800
6673659
1 700
6673657
1 600
6673367

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.