Rosenholm silverbestick

861764

JACOB ÄNGMAN, "Rosenholm", bestick, 12 dlr, silver, GAB, 1970-tal, bestående av: 8 kaffeskedar (ca 12 cm), 4 knivar, (ca 12-19,5 cm), vikt exkl knivar med stålblad ca 123 g

Bruksslitage

Silver

Rosenholm silverbestick

Budhistorik (12 bud)
6673379
850
6673477
6673379
750
6670352
700
6670172
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.