Erik Abrahamsson oljemålning

861762

ERIK ABRAHAMSSON (1871-1907): Skymning i vinterlandskap, monogramsignerad E A, olja på pannå, ca 10,5x16 cm

Konst, Äldre måleri

Erik Abrahamsson oljemålning

Budhistorik (21 bud)
6672167
6673750
2 800
6672167
2 400
6673482
6672167
1 800

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.