Lådhurts

861761

LÅDHURTS, 1960-tal, 3 lådor, betsad teak, höjd ca 25 samt 26x37,5 cm

Enligt uppgift inköpt på Nordiska Kompaniet

Smärre slitage, minimala färgavskrap på ovansidan

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Hylla 4

Lådhurts

Budhistorik (17 bud)
6691111
6691106
6690902
1 900
6690902
1 700
6689410
1 600

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.