Spegel med konsol nyrokoko

861758

SPEGEL med KONSOL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, bronserad, dekor i pastellage, konsolbord med marmorskiva, total höjd ca 244 cm

Lagningar

Speglar

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Spegel med konsol nyrokoko

Budhistorik (29 bud)
6675226
8 200
6675224
8 000
6675224
7 400
6675221
7 200
6675223
7 000

Slutpris SEK:
8 200
786 EUR, 923 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.