Cremekoppar

861756

CREMEKOPPAR med BRICKA, 5 dlr, Meissenliknande märke, tidigt 1900-tal, brickans höjd ca 6 samt 28,5x17,5 cm

Ej komplett, en kopp med avbrutet öra, slitage,

Keramik/Porslin

Monter 14

Cremekoppar

Budhistorik (7 bud)
6682304
600
6682157
550
6676122
500
6680107
450
6676122

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.