Lykta 1900-tal

861752

LYKTA, för ett stearinljud, trä, glas samt metall, höjd ca 30 cm

Slitage, glas saknas delvis

Belysning, Taklampor

Hylla 4

Lykta 1900-tal

Budhistorik (13 bud)
6688628
6686124
850
6686123
6686122
750
6686121
700

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.