Fåtölj

861749

FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, stoppad och med blommig textil klädsel, sitthöjd ca 40 cm

Fläckar, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Fåtölj

Budhistorik (2 bud)

6686980
6684119

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.