Hörnskåp

861748

HÖRNSKÅP, 1900-talets första hälft, benställning, välvda luckor, med bakomliggande hyllplan, fanér i bl a valnöt, nyckel saknas, höjd ca 151 samt 97x66 cm

Nyckel saknas, repor på ovansidan, mindre dekorskador, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 10

Hörnskåp

Budhistorik (3 bud)

6686336
650
6676441
500
6676440

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.