Fat Kina

861747

FAT, 2 st, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av fladdrmöss i järnoxid, blommor i emaljfärger, diam ca 14 cm

Smärre slitage

Orientaliskt, Porslin

Drottninggatan 36, Malmö

Fat Kina

Budhistorik (36 bud)
6687380
4 800
6687372
4 600
6687372
4 400
6687371
4 200
6687366

Slutpris SEK:
4 800
504 EUR, 624 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.