Vas Kina

861746

VAS, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger, höjd ca 21 cm

Smärre slitage

Orientaliskt, Porslin

Drottninggatan 36, Malmö

Vas Kina

Budhistorik (61 bud)
6687390
17 000
6687389
16 500
6687388
16 000
6687382
15 500
6687379
15 000

Slutpris SEK:
17 000
1 629 EUR, 1 913 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.