Guld 2 delar 18K

861745

GULD, 2 delar, 18K, rödguld, svenska kontrollstämplar, bestående av ring samt kråsnål, vikt ca 3.2 g

Bruksskick. Ring med gravyr.

Guld/Smycken

Drottninggatan 36, Malmö

Guld 2 delar 18K

Budhistorik (4 bud)

6725807
900
6710616
850
6710175
550
6710174
500

Slutpris SEK:
900
95 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.