Vas Kina

861743

VAS, porslin, Kina, 1900-tal, blåvit dekor, höjd ca 32 cm

Smärre slitage

Orientaliskt, Porslin

Drottninggatan 36, Malmö

Vas Kina

Budhistorik (31 bud)
6687305
5 200
6686102
5 000
6687304
4 800
6686102
4 600
6687302
4 400

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.