Cecil Jack Keats akvarell

861735

CECIL JACK KEATS (1800-tal): Gatuvy, akvarell på papper, signerad, bildmått ca 50x32 cm

Ej examinerad ur ram

Konst, Äldre måleri

Fack 48

Cecil Jack Keats akvarell

Budhistorik (1 bud)

6687239
2021-01-11 14:57:58

2021-01-11 kl 15:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.