Allmän Svensk Trädgårdstidning

861734

ALLMÄN SVENSK TRÄDGÅRDSTIDNING, 1930- och 1940-tal, ca 152 st, 1938, 1941, 1942, 1943, 1944, 1945 och 1946

Varierande bruksslitage

Böcker/Kartor, Naturvetenskap

Monter 5

Budhistorik (6 bud)
6665575
6665493
6665574
950
6665493
650
6665262
600

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.