Fodral och båtskylt

861732

FODRAL, BÅTSKYLT, 1900-talets början, fodral för sextant, ca 46x33 cm, båtskylt "HORNSÖ", ca 19x3 cm

Slitage

Nautica/Technica

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Fodral och båtskylt

Budhistorik

2021-01-06 kl 17:45
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.