Bänk med rottingsits

861728

BÄNK, 1960-tal, sits i flätad rotting, stomme i valnöt, brickmärkt Becara 1964, höjd ca 38, 120x45 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Bänk med rottingsits

Budhistorik (40 bud)
6674524
5 800
6674518
5 600
6674508
5 400
6674492
5 200
6673561
5 000

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.