Fartygslampa 1900-tal

861727

FARTYGSLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, 1200 Koito Ind. Ltd, höjd ca 22 cm

Nautica/Technica

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Fartygslampa 1900-tal

Budhistorik (15 bud)
6674174
1 300
6674166
6674172
6674166
900
6674138
850

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.