Pablo Picasso efter litografi

861722

PABLO PICASSO (1881-1973) efter: "Le Bouquet", signerad och daterad i trycket, 21.4.58, färglitografi, tryckt på Arches papper, 64x49 cm

Ej examinerad ur ram

Pablo Picasso efter litografi

Budhistorik (21 bud)
6674361
6 200
6674058
6 000
6674360
5 800
6674058
5 400
6674033
5 200

Slutpris SEK:
6 200
651 EUR, 806 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.