Ed Finnell fotografi föreställande David Bowie

861715

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956), David Bowie som "The Thin White Duke", Los Angeles, 9 Februari 1976, "Station to Station Tour'', signerad Ed Finnell, numrerad 9/50, analogt (darkroom made) silvergelatin fotografi, ilford multigrade v rc-papper, ca 50,8x40,6 cm

Oramat blad

Fotografi, Pop/Rock

Rum 1

Budhistorik (20 bud)
6700335
2 800
6700323
2 600
6700334
2 600
6700323
2 400
6695438

Slutpris SEK:
2 800
294 EUR, 364 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.