Ed Finnell fotografi Sir Elton John

861713

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Sir Elton John, "Goodbye Yellowbrick Road Tour", Los Angeles, 6 Oktober 1974, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, analogt (darkroom made) fotografi, silvergelatin på ilford multigrade v rc-papper, ca 40.6x50.8 cm

Oramat blad

Fotografi, Pop/Rock

Rum 1

Budhistorik (20 bud)
6699313
2 600
6698965
2 400
6698965
6699312
6698965

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.