Ed Finnell fotografi föreställande Rolling Stones

861712

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956), Mick Jagger, The Rolling Stones, ''Tour of the Americas'', Los Angeles, 12 juli, 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 6/50, c-print, bladstorlek ca 40.5x50.5 cm

Oramat blad

Fotografi, Pop/Rock

Rum 1

Budhistorik (25 bud)
6698968
1 900
6701003
1 900
6698968
1 800
6701002
1 700
6698968
1 600

Slutpris SEK:
1 900
200 EUR, 247 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.