Ed Finnell fotografi föreställande Led Zeppelin

861711

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Jimmy Page, Led Zeppelin, "Physical Graffiti Tour", Los Angeles 27 mars 1975, signerad Ed Finnell samt numrerad 2/50, analogt (darkroom made) silvergelatin fotografi, ilford multigrade v rc-papper, ca 40,6x50,8 cm

Oramat blad

Fotografi, Pop/Rock

Rum 1

Budhistorik (9 bud)
6696804
700
6698408
700
6696804
650
6695119
550
6694785
500

Slutpris SEK:
700
74 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.