Ed Finnell fotografi föreställande Steven Tyler

861709

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Steven Tyler Aerosmith before they were headliners, Los Angeles 19 juni 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 3/50, analogt fotografi silvergelatin, ilford multigrade v rc-papper, bladstorlek ca 50.8x40.6 cm

Oramat blad

Fotografi, Pop/Rock

Rum 1

Budhistorik (7 bud)
6701545
750
6700600
700
6701543
650
6700600
600
6700599
500

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.