Ed Finnell fotografi föreställande David Bowie

861704

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): David Bowie, "Heroes Tour", Los Angeles, 3 April 1978, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, darkroom made silver gelatin photograph , ca 50.8x40.6 cm, analogt fotografi silvergelatin, ilford multigrade v rc-papper

Oramat blad

Fotografi, Pop/Rock

Rum 1

Budhistorik (13 bud)
6680413
2 400
6680302
6680412
6680302
1 900
6680023
1 800

Slutpris SEK:
2 400
252 EUR, 312 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.