Markku J Rantala oljemålning

861701

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "hur som haver så är det här", a tergo signerad samt daterad 1999, olja på duk, 50x40 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (12 bud)
Bud EUR
6719513
190
6719175
180
6718784
170
6718204
160
6717129
150

Slutpris EUR:
190
1 983 SEK, 223 USD
Utropspris EUR: