Ed Finnell fotografi föreställande Neil Young

861700

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Neil Young & The Stray Gator, Harvest Tour, Bakersfield Civic Auditorium, 11 Mars 1973, signerad Ed Finnell, numrerad 19/50, analogt (darkroom made) silvergelatin fotografi, ilford multigrade v rc-papper, ca 40,6x50,8 cm

Oramat blad

Fotografi, Pop/Rock

Budhistorik (26 bud)
6682180
2 400
6682176
6682169
6682168
1 900
6682168
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.