Ed Finnell fotografi föreställande Rolling Stones

861697

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956), Mick Jagger, The Rolling Stones, ''Tour of the Americas'', Los Angeles, 13 juli, 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, analogt (darkroom made) silvergelatin fotografi, ilford multigrade v rc-papper, bladstorlek ca 40.6x50.8 cm

Oramat blad

Fotografi, Pop/Rock

Budhistorik (9 bud)
6681143
900
6680039
850
6681141
6680039
750
6680018
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.