Ed Finnell fotografi föreställande ZZ Top

861694

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Billy Gibbons, Dusty Hill & Frank Beard, ZZ Top, "Tres Hombres Tour", Los Angeles, 19 Juni 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 9/50, darkroom made silver gelatin fotografi. Ilford Multigrade V RC papperhandtryckt fotografi, ca 50,8x40,8 cm

Oramat blad

Fotografi, Pop/Rock

Rum 1

Budhistorik (6 bud)
6680647
550
6680644
500
6680425
450
6679643
6676541

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.