Buckelfat Kina 1700-tal

861693

BUCKELFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått, diameter ca 23 cm

Smärre nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 14

Buckelfat Kina 1700-tal

Budhistorik (19 bud)
6681781
1 600
6677518
6680528
6677518
6673841
950

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.