Omega Constellation Armbandsur 1980-tal

861689

OMEGA, Constellation, armbandsur, 1980-tal, automatiskt urverk, guld/ stål, safirglas, datum, krona med Omega, senare präglad läderrem, sölja original i doublé, diam ca 34x39 mm, etui Omega medföljer

Fint bruksskick. Utgånget batteri. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (3 bud)

6671041
6670911
6670789

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.