Märthaskolan i ulltweed

861685

MÄRTHASKOLAN, rock i brun, cremefärgad, svart och grå ulltweed med knytskärp och fickor i sidorna, mått: övervidd 106 cm, ärmlängd 52 cm, hellängd mitt bak 108 cm
Skador: Hyskan saknas på insidan

Bruksslitage

Fashion

Visas på begäran

Märthaskolan i ulltweed

Budhistorik (2 bud)

6672915
6662028

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.