Skåp 1900-tal

861684

SKÅP, 1900-talets senare hälft, fanerat trä, invändigt med fyra lådor samt hyllplan, höjd 170 cm, 108x40 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Skåp 1900-tal

Budhistorik (30 bud)
6675040
6675045
6675040
1 900
6675033
1 800
6675032
1 700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.