Fåtölj Altto för Adea

861683

ELINA ALA-MONONEN, " Altto", fåtölj, Adea, 2000-tal, ben i ek, helklädd, med armlappar och kudde, märkt Adea, sitthöjd ca 42 cm

Smärre bruksslitage

Möbler, Fåtöljer, Design

Fåtölj Altto för Adea

Budhistorik (3 bud)

6675776
6675193
6665049

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.