Fåtölj Adea

861682

ELINA ALA-MONONEN, "Altto", fåtölj, Adea, 2000-tal, ben i ek, helklädd, med armlappar och kudde, märkt Adea, sitthöjd ca 42 cm

Smärre bruksslitage, armskydd något blekt

Möbler, Fåtöljer, Design

Fåtölj  Adea

Budhistorik (6 bud)
6676904
700
6676903
650
6676902
600
6675095
6674525

Slutpris SEK:
700
74 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.