Ulla Nerman vettar 2 st

861679

ULLA NERMAN, vettar, 2 st, bemålat trä, signerade och daterade Ulla Nerman -90, metallöggla, längd ca 55-62 cm

Smärre slitage

Diverse, Allmoge

Rum 7

Ulla Nerman vettar 2 st

Budhistorik (23 bud)
6675835
2 400
6673670
6675833
6673670
6675832
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.