Ulf Lundell oljemålning

861675

ULF LUNDELL (f. 1949): olja på duk, abstrakt motiv, signerad, ca 120x80 cm

Konst, Nutida

Ulf Lundell oljemålning

Budhistorik (67 bud)
6675069
21 000
6675065
20 000
6675062
19 500
6675059
19 000
6675058
18 500

Slutpris SEK:
21 000
2 012 EUR, 2 363 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.