Ulf Lundell oljemålning

861674

ULF LUNDELL (f. 1949): olja på duk, abstrakt motiv, signerad, ca 90x71 cm

Konst, Nutida

Ulf Lundell oljemålning

Budhistorik (54 bud)
6674252
14 000
6674279
13 500
6674252
13 000
6674275
12 500
6674252
12 000

Slutpris SEK:
14 000
1 470 EUR, 1 820 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.