Skåp Kina

861665

SKÅP, bonat trä, Kina, 1900-talets första hälft, skuren dekor, höjd ca 184, 121x44 cn

Slitage, lösa delar

Möbler, Skåp, byråer

Rum 3

Skåp Kina

Budhistorik (10 bud)
6676194
5 000
6676193
4 400
6676104
6676103
1 400
6676100
1 300

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.