Porträtt 1800-tal 1 par porträtt oljemålningar

861664

GRANDJEAN, 1 par porträtt, 1800-tal, olja på duk, påskrift a tergo Paint par Grandjean 1843, enligt påskrift föreställer porträtten Christina Eleonora Borén född Hesse, samt Magnus Borén, ca 33x25

Smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Budhistorik (5 bud)
6671660
6671658
950
6671656
6671654
6671118

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.